Muse M-780 LG Speaker Splash Proof Waterproof Bluetooth Wireless connection Silver
- TootjadMuse
- Mudel: M-780 LG
- Saadavus: 5
-
45€
Muse M-780 LG Speaker Splash Proof Waterproof Bluetooth Wireless connection Silver
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Brutokaal | 0.70 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Microphone | No |
| Mõõdud (l x s x k) | 92 x 92 x 242 mm |
| Muud funktsioonid | Range up to 10m |
| Netokaal | 0.57 kg |
| Package content | 1 x Muse Splash proof Portable Bluetooth Speaker 1 x USB-C for charging the built-in battery |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 716 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer product family | M-780 LG |
| Producer product name | Speaker Splash Proof |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX5 |
| Taara kaal (kg) | 0.13 kg |
| Taasesitusaeg | 10 h |
| Taaslaetav aku | Yes |
| Taros svoris (kg) | 0.02 kg |
| Toiteallikas | Battery |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvus | For Laptop, Tablet and Smartphone |
| Värv | Silver |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: muse m-780 lg speaker splash proof waterproof bluetooth wireless connection silver, m-780 lg, muse, kolarid



